Özel Çeşme Philips Servisi

Değerli tüketici web sayfamıza hoşgeldiniz. Eğer sizde Philips markalı garantisi sona ermiş bir televizyon sahibiyseniz ve markadan bağımsız Çeşme bölgesinde Philips Servisi hizmeti veren işletmemize ulaşmak isterseniz web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

(0232) 344 19 89

Çeşme Philips Servisi

Artan Philips televizyon kullanımı her geçen gün Çeşme bölgesinde Philips teknik servislere olan ihtiyacı arttırdı. Yıllar içerisinde birçok firma bu sektörde hizmet vermeye başladı. Tabi sektörün içerisinden sıyrılıp bir adım öne geçenler ise her zaman müşteriyi kaliteli servis hizmeti ile buluşturanlar oldu. Çeşme Philips Servisi ise kuruluş aşamasındaki ve gelişim aşamasındaki birçok firmayı irdeleyerek ilerleme süreçlerini gözlemledi. Kuruluş adımlarını bu edindiği tecrübeler neticesinde harekete geçirdi. Öncelik olarak "Özel Teknik Servis" statüsünde kurulduk. Sunduğumuz tüm hizmetleri ise yine kurumsal servis anlayışı ile birleştirmeyi hedefledik. Tabi görünen haliyle kolay olmadı çünkü ilk önce ileriye dönük uzun vadeli hedefler edinmeli ve bunları müşteriye yansıtabilmeliydik. Hedeflerimizi ilk önce servis ağımızı genişletmekle başarmak istedik. Çeşme bölgesinde tüm semtlere ve mahallelere Philips teknik servis tecrübemizi ulaştırmamız gerekiyordu. İlk zamanlar bu hedefimize tam ulaşmamız biraz uzak bir ihtimal gibi gözüksede yılmadık sadece belirli bölgelere ve atölye merkezimize yakın çevrelere hizmet sağlamaya devam ettik. İki buçuk sene sonra ise geçen yıla oranla servis kapasitemizi %64 arttırdık. Daha çok donanımlı araç edinerek Çeşme içerisinde ulaştığımız yerlerdeki müşteri çevremizi genişlettik. İkincil hedefimiz ise ne kadar çok müşteriye hitap edersek o kadar çok memnuniyet sağlamalıydık bunun farkında olarak tamirini yaptığımız Philips televizyonlar ve diğer markalara mensup televizyon kullanan müşterilerimizin görüşlerine önem vermek oldu. Anketlerle müşterilerimizin bir serviste öncelikli olarak nelere dikkat ettiğini bulunduğu Çeşme bölgesinde nerelerde servis hizmeti almak isteyebileceği veya uygun fiyatın hangi aralıklarda olması gerektiği gibi birçok soru sorduk.Aldığımız geri dönüşlerle şunu gördük ki tüketicinin Philips Servisi Çeşme hizmetinde her zaman en başta istediği iki şey vardı.

  1. Müşteri Memnuniyeti
  2. Teknik konuda bilgili personel

Her ikisi de uzaktan bakıldığında Çeşme içerisinde müşteriye yansıtılması çok zor olmayacak faktörlerdi. Lakin aslında yakından ve detaylı olarak incelendiğinde oldukça zor olan ve bir personelin iki kavramda tam olarak yetişmesi için iyi bir eğitimden geçmesi gereken seviyelerdi. Bunları tam olarak sağlamak için ise her bir personelin seminerler ve sempozyumlar aracılığı ile Philips televizyonlara dair teknik konularda tüketici memnuniyeti ve tüketici ilişkisi yönetimi gibi konularda bilgi edinmesi gerekiyordu. Bunun için öncelik olarak seçeceğimiz her bir personeli Çeşme Philips Servisi hizmeti esnasında bir yüzü olarak benimsedik. Çünkü bizleri temsil edecek müşteriye ulaşacak olan teknikerler olacaktı. Daha sonra ise Çeşme ve çevresinde diğer televizyon markalarında edindiğimiz gibi Philips teknik servis sektöründe de edindiğimiz tecrübeleri bünyemizde yetiştirdiğimiz kalfa ve çıraklarımızla paylaştık. Onların her birini usta tekniker statüsüne getirmeyi amaçlayarak günümüze kadar gelişimimizi sürdürdük ve bugün olumlu geri dönüşlerle arttırdığımız müşteri çevremiz ile halen Philips Televizyon Tamiri yapmaya devam ediyoruz.

📞 Özel Çeşme Philips Servisi Telefonu: 0232 344 19 89
🔧 Tamiri Yapılan Philips Televizyon Çeşitleri: LCD LED OLED SMART 4K UHD
💳 Geçerli Kredi Kartları: Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 Philips Servisi Çeşme Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00
🔧 Philips Servis Türü : Özel Servis (Çeşme Philips Yetkili Servisi değildir. Garantisi bitmiş ürünleri tamir etmektedir.)
🛠️ Çeşme Philips Servisi Hizmet Türü: 👷 Yerinde Tamir
⚙️ Sunulan Hizmetler: Philips Tv Panel Tamiri Kırık Tv Ekran Tamiri Gıda Çarşısı Tv Tamiri Philips Lcd Ekran Tamiri Led Ekran Tamiri
🧰 Yedek Parça Durumu: Orijinal Parçalar Stokta Mevcut ✅
⌛ Çeşme Philips Televizyon Tamir Süresi: 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi: 19.07.2024

En Yakın Çeşme Philips Servisi

Çeşme içerisinde Philips televizyonlar birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde Philips televizyon kapsamında LCD LED OLED 4K SMART ve tüplü televizyon versiyonları ile televizyon tamircisi olarak sıklıkla karşılaşmaktayız. Saydığımız özellikteki tüm Philips televizyonlara servis hizmeti sunan işletmemiz kurduğu mobil servis araçları sayesinde yerel bölgenizde geniş servis ağıyla gün içerisinde sizlere en hızlı ve sonuç odaklı Çeşme Philips Servisi hizmetiyle sizleri buluşturmaktadır. Philips televizyonlarda ekran panel değişimi kart tamiri kırık ekran değişimi gibi uzmanlık gerektiren alanlarda yıllardır çalışan ve öğrenen ekibimiz günümüzde Philips televizyonlarınıza dair yaşadığınız bu teknik sorunlarda Çeşme bölgesinde %25 indirimli fiyatlara 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin farkında olan ve tamir ile bakım işlemlerini bu doğrultuda şekillendiren servisimiz bugüne kadar birçok Philips Led ve Lcd televizyonu başarıyla tamir etmiş özellikle bu televizyonlarda led bar değişimi panel tamiri gibi işlemleri çoğunlukla yaparak Çeşme içerisindeki en uygun fiyatlara servis hizmetini sizlerle buluşturmuştur. Bugün birden fazla donanımlı teknik servis aracı ve işinde uzman ekipleriyle tek merkezden tüm bölgelere dağılan Philips Teknik Servisi Çeşme ekibimiz mobil servis ağlarıyla ilçelerde hizmet vermekte araçlarında bulundurduğu geniş yedek parça stokları ve uzman televizyon ustaları sayesinde Philips televizyonlarınızı atölyeye dahi almadan yerinde tamir etmektedir. Yani arızalanan Philips televizyonunuzun arızası ne olursa olsun firma olarak Philips televizyonlarınızı evinizde tamir ediyor çalışır surette sizlere teslim ederek ortalama 3 saat içerisinde tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Hızlı ve pratik çözümlere sahip teknisyenlerimizle sizlere şeffaf bir servis deneyimi sunuyor Philips Servisi Çeşme ekiplerinden alacağınız tüm teknik destek hizmetlerinde sizlerin de tamir sürecine ve panel tamiri gibi işlemlere tanık olabileceğiniz bir çalışma stiliyle karşınıza çıkıyoruz. Eğer sizde garantisi biten Philips Lcd veya Philips Led televizyon sahibiyseniz markadan tamamen bağımsız uygun fiyatlara kaliteli teknik servis hizmeti sunan Çeşme içerisinde bir Özel Servis arıyorsanız 0232 344 19 89 numaralı telefon hattımızı aramanız yeterlidir. Teknik ekibimiz Philips televizyonunuzda meydana gelen arızayı en kısa sürede çözümlendirmek adına sizlere en uygun çözüm yolunu gösterecek en kısa sürede Philips Servis hizmeti sunarak televizyonunuzun tamir işlemlerini başlatacaklardır.

Çeşme Philips Servisi | Tv Ekranı Değişimi & Panel Tamiri

Çeşme bölgesinde oturuyorsanız ve fiyatlar hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü yıllardan bu yana "Özel Servis" olarak birçok Philips ürüne teknik yardım sunduk. Ama belirtmemiz gerekiyor ki fiyat hakkında web sayfamız aracılığıyla direkt bilgi sağlayamıyoruz çünkü cihazın modelinden ekran büyüklüğüne kadar fiyatlar değişebilmektedir. Taktir edersiniz ki birçok model olduğundan bu platforma net bir fiyat yazmak pek mümkün değildir. Bu nedenle fiyat için ilgili iletişim bilgilerimizde yer alan 0232 344 19 89 numaralı hattımızdan Çeşme Philips Servis hizmetini sunan ekibimizle iletişime geçmelisiniz. Cihazınızın markasına ve modeline göre alanında uzman bir teknikere yönlendirilecek ve fiyat bilgisi edinebileceksiniz. Teknolojik ekipmanımız ve alanında uzman Tv teknisyenlerimiz ile çağrılarınızı bekliyor olacağız.

Philips Servisi Çeşme | Anakart Değişimi

Uzun zamandır kullandığınız Philips televizyonunuzun anakartı mı arızalandı? Değişim her zaman çözüm değildir.Bazı arıza durumlarında Philips televizyonunuzun anakartı tamir edilebilir. Çeşme için hemen bize ulaşın fiyat bilgisi alın uygun fiyatlarda cihazınızı daha uzun sürelerde kullanma avantajını yakalayın! bilgisi alın uygun fiyatlarda cihazınızı daha uzun sürelerde kullanma avantajını yakalayın!

Philips Led Bar Değişimi Kırık Ekran Tamiri Çeşme

Eğer Philips televizyonunuz arızalandıysa her zaman tek bir yerden fiyat almayın araştırmayı tercih edin. Çünkü bazı durumlarda parça değişimi şart değildir. Philips televizyonunuzun örneğin led aksamı arızalandıysa bulunduğunuz bölge olan Çeşme gibi bir yerde uygun fiyata tamiri yapılabilir, yada ekran kartı arızası ciddi boyutlarda ise değişim için sadece tek bir parça değil birden çok parça varyasyonu sunulabilir bu sayede uygun fiyatı kalite ile tek çatı altında yakalayabilirsiniz. Kısacası alanında uzman Çeşme Philips Servisi ile iletişime geçin cihazınız için en sağlıklı bilgileri edinin.

Özel Çeşme Philips Servisi Telefon Numarası

“Değerli müşterimiz bu uzun yazı boyunca bizlere eşlik ettiğiniz için öncelikle teşekkürlerimizi sunarız. Eğer siz de uygun fiyatlara, deneyimli kadrolar aracılığıyla Philips televizyonunuzun tamirini yaptırmak istiyorsanız Çeşme Philips Servisi Telefon Numarası olan 0232 344 19 89 numaralı hattımızdan ulaşabilir servis kaydı oluşturarak direkt servis talep edebilirsiniz.”